Tussenstand PR-competitie op 30 september 2020

(formeel na 11 maanden)

De PR-competitie 2019-2020 loopt al weer op zijn eind. Met nog een maand te gaan en weinig wedstrijden met veel deelnemers van Fortius (record-indoor is vervallen) mag niet worden verwacht dat er nog grote wijzigingen zullen optreden.

De clubkampioenschappen hebben wel voor een aanmerkelijke uitbreiding van het aantal jongens en meisjes op de ranglijsten gezorgd.

Bij de jongens pupillen heeft Noah van Bezooijen in de maand september flink huisgehouden en staat hij nu zo ver voor, dat hij onbereikbaar is voor de anderen, gezien het geringe aantal wedstrijden in oktober en de deelname van Fortius leden daar aan. Om de tweede en derde plaats zou het nog spannend kunnen worden, mits de kandidaten voor die plaatsen in oktober nog (met succes) in actie komen.

Bij de meisjes pupillen is het een stuk spannender, maar ook hier is het de vraag of de kandidaten voor een podiumplaats nog in actie komen, nu er geen record-indoor meer is.

Bij de jongens junioren is de strijd om de eerste plaats wel beslist. Maxim van Dorp voert met een straatlengte de ranglijst aan en kan er hem, gezien zijn wedstrijdactiviteit, niet veel meer gebeuren. Daaronder is het iets spannender.

Bij de meisjes junioren heeft Anniek de Lange nog wel een redelijke voorsprong, maar daar ook zij nog in oktober in actie komt, is de kans gering, dat ze nog wordt ingehaald. De strijd om de overige podiumplaatsen is nog niet beslist.

05-09-2020

Barendrecht

open ZHK pupillen

05-09-2020

Dordrecht

clubkampioenschappen

06-09-2020

Barendrecht

open ZHK junioren

08-09-2020

Papendrecht

polsstokhoogspringen

12-09-2020

Alblasserdam

pupillencompetitie

12-09-2020

Alphen a/d Rijn

 

12-09-2020

Tilburg

 

17-09-2020

Rotterdam

 

18-09-2020

Gouda

 

18-09-2020

Zundert

 

20-09-2020

Barendrecht

 

27-09-2020

Vierpolders

 

Tevens zijn de gegevens van de volgende wedstrijden uit augustus 2020 nog verwerkt:

20-08-2020

Rotterdam

 

28-08-2020

Gouda

 

 

De wedstrijd van 08-03-2020 in Apeldoorn, die de vorige maal niet op de lijst stond was al wel verwerkt.

Mocht iemand naar een wedstrijd zijn geweest, die niet op het lijstje staat, gelieve dat dan aan mij door te geven (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Tot en met 31 oktober 2020 worden nog van alle komende wedstrijden de uitslagen nageplozen.

Als atleten nog naar wedstrijden in het buitenland gaan, dit graag even doorgeven (dit geldt ook voor de oudere atleten!). De uitslagen worden dan gecontroleerd en de prestaties meegenomen in de PR-competitie en de jaarranglijsten en in een database vastgelegd.

Jongens pupillen

     

Meisjes pupillen

 

pl.

naam

ptn.

 

pl.

naam

ptn.

1

Noah van Bezooijen

130

 

1

Pepa Hermus

80

2

Dex van der Laan

75

 

2

Anne Schoester

75

3

Lenni Reif

70

 

3

Tula Hermus

75

4

Leensey Bilkerdijk

60

 

4

Alyssah Bailey

70

5

Mats Grootenboer

60

 

5

Lisa van Schaik

70

6

Rick Thomas

60

 

6

Amber Jansen

60

7

Sjors van der Laan

60

 

7

Fe Nelson

60

8

Santiago Roelofs

55

 

8

Lois Laheij

60

9

Tinus Reif

45

 

9

Maud van Rooij

60

10

Arend Vogelaar

40

 

10

Allison van Meggelen

55

11

Ilay de Koning

40

 

11

Tess Plaisier

55

12

Timo Kähler

40

 

12

Bo van Driel

50

13

Jaiven Breidel

30

 

13

Elin Wessels

50

14

Joel Copsy

30

 

14

Fenne de Koning

50

15

Sem Schoester

30

 

15

Nina Blokland

50

16

Sven Schenkel

30

 

16

Rosa Paling

50

17

Bram Kähler

25

 

17

Danita Magermans

45

18

Dwayne de Vries

20

 

18

Fae Suijkerbuijk

45

19

Florian Ophorst

20

 

19

Fleur van der Glas

45

20

Jesper van Leeuwen

20

 

20

Bo Janssen

40

21

Lars Groenewegen

20

 

21

Jessica Mijdam

40

22

Thijs de Reus

20

 

22

Jill Slotboom

40

23

Bastiaan de Jong

15

 

23

Lisa Grootenboer

40

24

Menno van Leeuwen

15

 

24

Mila van Eersel

40

25

Salomon Paling

15

 

25

Aimy de Koning

30

26

Justen Houben

10

 

26

Annika Boertje

30

27

Thijs Mettes

10

 

27

Merle de Koning

30

28

Daan Weber

5

 

28

Naomi Reiziger

30

29

Fenno van 't Land

5

 

29

Marley Guebadj

25

30

Lenn Boer

5

 

30

Soe Nelson

25

31

Levi Berlips

5

 

31

Yfke Broere

25

32

Milan van Ginneken

5

 

32

Danouk Maasdam

20

       

33

Gemma Doff

20

       

34

Lizzy Stolk

20

       

35

Cato Schop

10

       

36

Kelly Berlips

10

       

37

Lisa Markusse

10

       

38

Liz Wieringa

10

       

39

Mare Simons

10

       

40

Tamara Berlips

10

       

41

Alva Weringa

5

       

42

Eva Versluis

5

       

43

Julie Adeney

5

       

44

Lisa de Haas

5

             

Jongens junioren

   

Meisjes junioren

 

pl.

naam

ptn.

 

pl.

naam

ptn.

1

Maxim van Dorp

180

 

1

Anniek de Lange

110

2

Sven Hurkmans

90

 

2

Veerle Uilhoorn

90

3

Freek Bosveld

75

 

3

Norah de Bruijn

70

4

Lucas Gennisse

65

 

4

Julia van Dorp

60

5

Ruben van Roosmalen

65

 

5

Novi Hermus

60

6

Thomas van Roosmalen

65

 

6

Savannah Bailey

60

7

Ota Aigbosuria

55

 

7

Femke Wijbenga

55

8

Samuel van Well

45

 

8

Danica de Bruijn

50

9

Milan Vink

40

 

9

Floor Zebel

50

10

Luuk Bosveld

35

 

10

Kaylena de Bruijn

50

11

Rune Veraart

35

 

11

Cristy Pieter

45

12

Yerne Biesterveld

35

 

12

Danine Markesteijn

40

13

Alexander van Namen

30

 

13

Eva Rijnsaardt

40

14

Mees Schneider

30

 

14

Yoni Markesteijn

35

15

Tijn van Driel

30

 

15

Chelsia Alves da Silva (Carlos)

30

16

Tim Leeman

30

 

16

Marit van Zetten

30

17

Yuma van Dijkhuizen

20

 

17

Noa Grootenboer

30

18

Jaime Joele

5

 

18

Jil Vogelaar

25

19

Ruben Smit

5

 

19

Kristen Maasdam

20

20

Thijs Haak

5

 

20

Lene in 't Veld

20

       

21

Loïs Alberts

20

       

22

Merel Dielessen

20

       

23

Pien Vogelaar

20

       

24

Eva Blokland

15

       

25

Evy Wessels

15

       

26

Nikki de Winter

10

       

27

Fabienne de Jong

5

Piet Barends