Aangepaste trainingen Junioren AB/Senioren

Betreft trainingsgroep Rens/Elbert/Gerard/Amber/Danny

In verband met de aanscherping van de Corona-regels en aansluitend op de nieuwsflits vanuit het bestuur hebben wij besloten de komende 4 weken alleen nog te trainen op de dinsdagavond. Wij zijn van mening dat in verband met de diversiteit van leeftijden in onze groep dit voor nu de beste optie is om nog een beetje een normale training te kunnen geven op de baan met de diverse nummers. De meeste van jullie hebben dit inmiddels via onze groepsapp gehoord. Wij hopen en vertrouwen op een ieders gezonde verstand om andere alternatieve trainingen te verzinnen om je conditie te onderhouden.

Doe dit alleen of maximaal met zijn vieren op gepaste afstand zoals de regels voorschrijven. Wij hopen net als jullie dat deze omstandigheden snel voorbij zijn en we daarna weer normaal kunnen trainen.

Tot bij de training!