Sportief wandelen – sluit je aan!

Bijna twee maanden geleden startte de eerste les Sportief Wandelen bij Fortius met 25 deelnemers, veel meer dan we hadden verwacht. Nu zijn er 10 tot 15 personen per avond.
Onze lessen zijn vergelijkbaar met hardlooplessen. We beginnen met warming-up-oefeningen, gevolgd door een afwisselende kern en een cooling-down.
Deze week deden we een krachtcircuit, cognitief wandelen en een duurloop van 7 kilometer, met een snelheid van 6 km/u.
Momenteel volgen wij een cursus bij de KwbN (Wandelbond) en hopen eind juni ons diploma te halen. Sportief wandelen is een waardevolle aanvulling op het aanbod van Fortius.
Wil je buiten sporten en wil of kan je niet hardlopen? Sluit je aan! We bieden twee keer per week (maandag en donderdag) een les van anderhalf uur aan vanaf 19:15 uur.
Aanmelden kan via de website of in de kantine.
Wie weet tot gauw!
Manuela en Sandra
