Fortius ranglijst Meisjes Pupillen buiten

10 beste prestaties per onderdeel (buiten) van Meisjes Pupillen van Fortius, onderverdeeld in Pup. D, C, B en A

Per 29-05-2021

Meisjes pupillen D
40 meter
1 Evy Wessels 7.16 20-9-2014 Oud-Beijerland
2 Rochelle van Gulik 7.19 23-9-2000 Veldhoven
3 Inge Barends 7.0 30-5-1981 Oud-Beijerland
4 Melissa Boekelman 7.1 22-06-1996 Breda
5 Rosina Hodde 7.43 01-09-1990 Dordrecht
6 Lotte Verboom 7.48 10-9-2016 Oud-Beijerland
7 Debby Fredriks 7.3 14-7-1984 Den Haag
8 Amanda Ouwens 7.56 25-9-1999 Dordrecht
9 Anniek de Lange 7.62 6-7-2013 Dordrecht
10 Marit van der Veen 7.68 4-10-2003 Dordrecht
60 meter
1 Ingrid de Rover 11.6 25-8-1979 Dordrecht
2 Jeannette Verdonk 11.7 21-4-1979 Dordrecht
3 Anja de Rover 13.6 25-8-1979 Dordrecht
150 meter
1 Alyssah Bailey 31.52 10-7-2016 Dongen
300 meter
1 Miranda Klous 68.5 15-6-1985 Dordrecht
2 Inge Barends 74.8 27-9-1980 Dordrecht
3 Astrid Barends 76.0 25-9-1982 Dordrecht
4 Inge Joosen 82.7 15-6-1985 Dordrecht
5 Mirjam Stortenbeker 82.9 23-9-1983 Dordrecht
6 Anita Nouwen 83.0 15-6-1985 Dordrecht
7 Sandy Peters 83.4 23-6-1982 Dordrecht
8 Monique den Otter 84.2 27-9-1980 Dordrecht
9 Miranda Staats 84.5 23-9-1983 Dordrecht
10 Mirjam van Brakel 86.0 5-9-1984 Dordrecht
400 meter
1 Anne Schoester 1.32.16 1-6-2019 Barendrecht
2 Tula Hermus 1.46.91 20-8-2017 Vlaardingen
3 Bo van Driel 2.05.59 20-8-2017 Vlaardingen
600 meter
1 Evy Wessels 2.14.84 20-9-2014 Oud-Beijerland
2 Rosina Hodde 2.17.5 29-9-1990 Dordrecht
3 Jacqueline Faes 2.18.50 17-9-1994 Dordrecht
4 Rochelle van Gulik 2.18.63 30-9-2000 Dordrecht
5 Melissa Boekelman 2.19.5 14-9-1996 Gorinchem
6 Lara Buitendijk 2.21.6 29-9-1989 Dordrecht
7 Romy Baegen 2.24.88 24-9-1993 Dordrecht
8 Orna Laanbroek 2.25.4 3-9-1988 Dordrecht
9 Irene Groot 2.25.6 18-9-2004 Papendrecht
10 Anne Schoester 2.24.16 05-10-19 Dordrecht
1000 meter
1 Melissa Boekelman 4.15.36 12-10-1996 Rotterdam
2 Jacqueline Faes 4.32.26 3-9-1994 Dordrecht
3 Debby Fredriks 4.41.3 14-7-1984 Den Haag
4 Caroline Veraart 5.21.7 7-9-1991 Den Haag
5 Bianca de Bruijn 5.29.0 27-6-1987 Sliedrecht
6 Nicolet Gouw 6.03.20 26-9-1992 Dordrecht
hoogspringen
1 Nienke Bart 1.05 27-9-1997 Dordrecht
Fabienne Boekelman 1.05 27-9-1997 Dordrecht
3 Rochelle van Gulik 1.00 23-9-2000 Veldhoven
4 Rosa Bodewes 0.95 27-9-1997 Dordrecht
Naomi de Kat 0.95 25-9-1998 Dordrecht
6 Nicoline Bilman 0.90 25-9-1998 Dordrecht
Nathalie Garama 0.90 27-9-1997 Dordrecht
8 Inge Barends 0.85 10-6-1981 Dordrecht
Laura Pas 0.85 23-9-1995 Dordrecht
Nicolle den Hollander 0.85 27-9-1997 Dordrecht
Amanda Ouwens 0.85 25-9-1998 Dordrecht
Pamela Kiel 0.85 25-9-1998 Dordrecht
Rowie Kiel 0.85 26-8-2000 Zevenbergen
verspringen (vlak)
1 Inge Barends 3.37 22-8-1981 Gorinchem
2 Rochelle van Gulik 3.34 9-9-2000 Dordrecht
3 Melissa Boekelman 3.21 31-8-1996 Zevenbergen
4 Linda ten Braak 3.16 20-6-1987 Dordrecht
5 Orna Laanbroek 3.01 3-9-1988 Dordrecht
6 Evy Wessels 2.99 20-9-2014 Oud-Beijerland
Rosina Hodde 2.99 29-9-1990 Dordrecht
Tess Plaisier 2.99 6-10-2018 Dordrecht
9 Deborah Scharloo 2.96 25-5-1991 Oud-Beijerland
10 Nicoline Brilman 2.95 25-9-1998 Dordrecht
kogelstoten (1 kg)
1 Melissa Boekelman 6.93 28-9-1996 Dordrecht
2 Rochelle van Gulik 5.51 23-9-2000 Veldhoven
3 Rowie Kiel 5.05 23-9-2000 Veldhoven
4 Fabienne Boekelman 5.03 27-9-1997 Dordrecht
5 Pamela Kiel 4.99 25-9-1998 Dordrecht
6 Nicoline Brilman 4.97 25-9-1998 Dordrecht
7 Jefira Wortel 4.78 27-6-1992 Sliedrecht
8 Evelinne Sannes 4.65 25-9-1998 Dordrecht
9 Laura Pas 4.60 23-9-1995 Dordrecht
10 Marjolein Sannes 4.59 28-9-1996 Dordrecht
kogelstoten (2 kg)
1 Inge Barends 5.09 10-6-1981 Dordrecht
2 Bianca de Bruijn 3.64 7-7-1987 Dordrecht
3 Sylvia Metz 3.49 29-10-1983 Dordrecht
4 Cerisette v. Houwelingen 3.32 1-6-1985 Dordrecht
5 Jeanette Verdonk 3.30 25-8-1979 Dordrecht
6 Jamila Valk 3.29 6-9-1988 Dordrecht
7 Eveline Sannes 3.24 4-4-1998 Dordrecht
8 Debby Loeve 3.18 10-6-1986 Dordrecht
9 Danielle Vernes 3.11 10-6-1986 Dordrecht
10 Melissa Boekelman 3.07 20-4-1996 Dordrecht
balwerpen (90 gr)
1 Melissa Boekelman 24.18 22-6-1996 Breda
2 Aimy de Koning 19.42 13-5-2017 Alblasserdam
3 Rochelle van Gulik 19.10 30-9-2000 Dordrecht
4 Yanouk Bijl 18.30 2-10-2010 Dordrecht
5 Evy Wessels 17.07 12-7-2014 Gorinchem
6 Rowie Kiel 16.58 23-9-2000 Veldhoven
7 Marit van der Veen 15.58 4-10-2003 Dordrecht
8 Fleur de Korver 15.01 2-10-2004 Dordrecht
9 Amber van der Heydt 14.77 4-9-2004 Dordrecht
10 Fabienne Boekelman 14.56 6-9-1997 Naaldwijk
balwerpen (150 gr)
1 Angelique Charpentier 16.98 26-8-1989 Dordrecht
2 Lara Buitendijk 16.80 25-8-1989 Dordrecht
3 Rosina Hodde 16.24 29-9-1990 Dordrecht
4 Inge Barends 15.00 9-9-1981 Dordrecht
5 Joyce van Oostenrijk 13.12 16-6-1990 Alblasserdam
6 Bianca de Bruijn 13.00 12-9-1987 Dordrecht
7 Miranda den Toom 12.72 6-9-1988 Dordrecht
8 Rianne Sannes 12.16 4-6-1994 Gorinchem
9 Lisinka van Empelen 12.00 23-9-1983 Dordrecht
Claudia de Kok 12.00 23-6-1984 Dordrecht
Miranda Klous 12.00 25-5-1985 Dordrecht

 

Meisjes pupillen C
40 meter
1 Evy Wessels 6.58 6-6-2015 Terneuzen
2 Inge Barends 6.5 26-6-1982 Dordrecht
3 Cristy Pieter 6.74 12-7-2014 Gorinchem
4 Katja van de Griend 6.6 1-9-1984 Gorinchem
Kyra Pabbruwee 6.6 28-4-1990 Dordrecht
Rosina Hodde 6.6 14-9-1991 Delft
7 Keeley Bolte 6.85 4-10-2003 Dordrecht
8 Rochelle van Gulik 6.92 7-7-2001 Rotterdam
9 Joyce van Oostenrijk 6.7 15-6-1991 Dordrecht
10 Milet Hoornaar 7.02 4-9-2004 Dordrecht
60 meter
1 Inge Barends 9.8 ??-??-??? Sliedrecht
2 René Rutten 10.47 4-4-1998 Dordrecht
400 meter
1 Alyssah Bailey 98.68 20-8-2017 Vlaardingen
600 meter
1 Melissa Boekelman 2.05.8 12-7-1997 Eindhoven
2 Evy Wessels 2.11.75 29-8-2015 Papendrecht
3 Rochelle van Gulik 2.14.1 13-10-2001 Den Bosch
4 Cristy Pieter 2.14.56 7-6-2014 Dordrecht
5 Tatjana Simoiu 2.14.7 ??-??-00 Amsterdam
6 Keeley Bolte 2.14.75 5-10-2003 Dordrecht
7 Inge Barends 2.15.0 23-6-1982 Dordrecht
8 Amanda Ouwens 2.16.0 16-9-2000 Oud-Beijerland
9 Milet Hoornaar 2.16.0 18-9-2004 Papendrecht
10 Jennifer van der Steen 2.16.20 4-10-2003 Dordrecht
1000 meter
1 Kelly Koppelaar 3.56.54 27-9-1997 Dordrecht
2 Lara Buitendijk 3.57.0 16-6-1990 Alblasserdam
3 Ingeborg van de Meeberg 3.58.6 18-6-1988 Dordrecht
4 Melissa Boekelman 3.59.5 10-5-1997 Utrecht
5 Orna Laanbroek 4.00.8 29-9-1989 Dordrecht
6 Rosina Hodde 4.01.64 24-9-1991 Dordrecht
7 Katja van de Griend 4.01.7 30-9-1984 Dordrecht
8 Patty Jansen 4.02.30 27-9-1997 Dordrecht
9 Petra Witman 4.04.4 08-09-85 Dordrecht
10 Jacqeline Faes 4.09.93 23-9-1995 Dordrecht
hoogspringen
1 Inge Barends 1.10 15-9-1982 Dordrecht
Melissa Boekelman 1.10 5-7-1997 Ede
Sanne Noorlander 1.10 27-9-1997 Dordrecht
4 Naomi de Kat 1.05 25-9-1999 Dordrecht
Amanda Ouwens 1.05 26-8-2000 Zevenbergen
Dominique v.d. Pluijm 1.05 4-10-2003 Dordrecht
7 Rianne Sannes 1.00 23-9-1995 Dordrecht
Eveline Sannes 1.00 25-9-1999 Dordrecht
Nicoline Brilman 1.00 25-9-1999 Dordrecht
Rochelle van Gulik 1.00 9-9-2001 Waalwijk
Tatjana Simoiu 1.00 30-9-2000 Dordrecht
Keeley Bolte 1.00 4-10-2003 Dordrecht
verspringen (vlak)
1 Inge Barends 3.90 26-6-1982 Dordrecht
2 Cristy Pieter 3.85 12-7-2014 Gorinchem
3 Melissa Boekelman 3.77 6-9-1997 Naaldwijk
4 Milet Hoornaar 3.65 2-10-2004 Dordrecht
5 Evy Wessels 3.60 3-10-2015 Dordrecht
6 Keeley Bolte 3.56 4-10-2003 Dordrecht
7 Sanne Noorlander 3.45 27-9-1997 Dordrecht
8 Kyra Pabbruwee 3.43 29-9-1990 Dordrecht
Rosina Hodde 3.43 14-4-1991 Dordrecht
10 Sophie van der Spoel 3.41 3-10-2009 Dordrecht
kogelstoten (1 kg)
1 Melissa Boekelman 8.94 5-7-1997 Ede
2 Pamela Kiel 6.89 25-9-1999 Dordrecht
3 Rochelle van Gulik 6.85 29-9-2001 Dordrecht
4 Inge Schellekens 6.52 17-9-1994 Dordrecht
5 Nicoline Brilman 6.50 17-4-1999 Sliedrecht
6 Amanda Ouwens 6.15 23-9-2000 Veldhoven
7 Jacqueline Faes 5.84 23-9-1995 Dordrecht
8 Naomi de Kat 5.77 25-9-1999 Dordrecht
9 Sophie van der Spoel 5.58 25-4-2009 Dordrecht
10 Maaike Brandt 5.49 24-6-2000 Dordrecht
Alyssah Bailey 5.49 18-6-2017 Rijen
kogelstoten (2 kg)
1 Angelque Charpentier 5.72 13-6-1990 Dordrecht
2 Inge Barends 5.47 23-6-1982 Dordrecht
3 Jamila Valk 4.49 13-6-1990 Dordrecht
4 Jeanette Verdonk 4.43 25-10-1980 Dordrecht
5 Miranda Klous 4.38 14-6-1986 Dordrecht
6 Astrid Barends 4.18 5-9-1984 Dordrecht
7 Ingrid de Rover 4.10 25-10-1980 Dordrecht
8 Claudia de Kok 4.08 21-9-1985 Dordrecht
9 Nina Meyer 3.81 25-9-1998 Dordrecht
10 Anja de Rover 3.69 25-10-1980 Dordrecht
balwerpen (90 gr)
1 Melissa Boekelman 32.30 13-9-1997 Gorinchem
2 Sophie van der Spoel 24.21 3-10-2009 Dordrecht
3 Sanne Noorlander 23.68 27-9-1997 Dordrecht
4 Camille van de Brug 23.52 30-8-2008 Papendrecht
5 Evy Wessels 23.41 12-9-2015 Oud-Beijerland
6 Annelin Bakker 22.15 19-9-2009 Dordrecht
7 Rochelle van Gulik 22.14 13-10-2001 Den Bosch
8 Merel Diellesen 21.11 4-10-2014 Dordrecht
9 Amber van der heydt 21.10 27-8-2005 Dordrecht
10 Amanda Ouwens 21.00 30-9-2000 Dordrecht
balwerpen (150 gr)
1 Rosina Hodde 25.52 28-9-1991 Dordrecht
2 Inge Barends 22.00 4-9-1982 Dordrecht
3 Miranda den Toom 21.12 24-6-1989 Steenbergen
4 Yvonne Giphart 21.03 3-9-1988 Dordrecht
5 Wiesje Koopman 20.62 28-9-1991 Dordrecht
6 Lara Buitendijk 20.43 23-6-1990 Zoetermeer
7 Angelique Charpentier 20.20 1-9-1990 Dordrecht
8 Margreet van Veen 19.50 21-08-1982 Dordrecht
9 Manon Schols 18.50 30-09-1984 Dordrecht
10 Marije de Wit 17.96 14-09-1991 Delft

 

Meisjes pupillen B
40 meter
1 Evy Wessels 6.39 18-6-2016 Dordrecht
2 Keeley Bolte 6.3 15-5-2004 Gorinchem
Milet Hoornaar 6.3 17-9-2005 Gorinchem
4 Katja van de Griend 6.4 25-5-1985 Breda
Kyra Pabbruwee 6.4 29-6-1991 Terneuzen
Rosina Hodde 6.4 19-9-1992 Gorinchem
7 Inge Barends 6.5 2-7-1983 Gorinchem
Rochelle van Gulik 6.74 29-6-2002 Rotterdam
Anniek de Lange 6.74 6-6-2015 Terneuzen
Silvia Klinkenberg 6.5 5-5-1984 s-Gravenhage
Orna Laanbroek 6.5 23-6-1990 Zoetermeer
Nienke Bart 6.5 26-6-1999 Alblasserdam
50 meter
1 Inge Barends 7.9 19-8-1983 Oldenburg(D)
60 meter
1 Inge Barends 9.9 16-4-1983 Dordrecht
2 Astrid Barends 9.9 17-7-1985 Hechtel(B)
3 Nicoline Brilman 10.32 15-4-2000 Dordrecht
4 Jacqueline Faes 10.48 30-3-1996 Dordrecht
5 Angelique Charpentier 10.62 6-4-1991 Dordrecht
6 Pamela Kiel 10.71 15-4-2000 Dordrecht
7 Tessa Dielessen 10.85 6-4-2013 Dordrecht
8 Eveline Sannes 10.87 15-4-2000 Dordrecht
9 Djamilla van der Stap 10.88 27-3-1999 Dordrecht
10 Ingrid de Rover 10.8 4-4-1981 Dordrecht
80 meter
1 Lise de Lange 14.56 19-04-2018 Oud-Beijerland
200 meter
1 Lise de Lange 40.59 19-04-2018 Oud-Beijerland
600 meter
1 Melissa Boekelman 2.05.8 12-7-1997 Eindhoven
2 Kelly Koppelaar 2.07.45 20-9-1997 Helmond
3 Jennifer van der Steen 2.10.09 20-6-2004 Amsterdam
4 Colette van Herp 2.15.0 20-5-2001 Amsterdam
5 Amanda Ouwens 2.18.7 20-5-2001 Amsterdam
6 Tula Hermus 2.24.50 9-6-2019 Hengelo
7 Anneloek Riegman 2.25.9 1-9-1995 Dordrecht
8 Leonie van der Laan 2.29.4 1-9-1995 Dordrecht
9 Inge Barends 2.35.7 19-8-1983 Oldenburg(D)
10 Cynthia van Lier 2.36.7 1-9-1995 Dordrecht
1000 meter
1 Katja van de Griend 3.39.5 ?? ??
2 Lara Buitendijk 3.40.7 21-9-1991 Rotterdam
3 Rosina Hodde 3.40.9 18-7-1992 Rotterdam
4 Mirte Kok 3.43.49 5-7-2008 Dordrecht
5 Margreet van Veen 3.48.7 1-10-1983 Den Haag
6 Marijke Valk 3.51.4 30-6-2001 Gorinchem
7 Bianca Scheffers 3.51.6 18-6-1988 Dordrecht
8 Ingeborg van de Meeberg 3.52.1 18-9-2004 Papendrecht
9 Romy Baegen 3.53.08 29-6-1996 Dordrecht
10 Maaike Rijsdijk 3.53.5 18-9-2004 Papendrecht
1500 meter
1 Veerle Uilhoorn 6.54.9 2-6-2015 Dordrecht
3000 meter
1 Veerle Uilhoorn 14.47.5 23-6-2015 Dordrecht
hoogspringen
1 Inge Barends 1.22 3-9-1983 Dordrecht
2 Angelique Charpentier 1.15 28-9-1991 Dordrecht
Rochelle van Gulik 1.15 29-6-2002 Rotterdam
Mirte Kok 1.15 30-8-2008 Papendrecht
Sophe van der Spoel 1.15 2-10-2010 Dordrecht
Evy Wessels 1.15 27-8-2016 Papendrecht
Katja van de Griend 1.15 8-9-1985 Dordrecht
Keeley Bolte 1.15 26-6-2004 Alblasserdam
9 Hilde den Engelsen 1.12 31-5-2008 Alblasserdam
Camille van de Brug 1.12 19-9-2009 Dordrecht
verspringen (balk)
1 Astrid Barends 3.16 18-9-1985 Hoboken(B)
verspringen (vlak)
1 Inge Barends 4.21 1-10-1983 Den Haag
2 Evy Wessels 3.91 28-5-2016 Gorinchem
3 Debby Fredriks 3.86 19-4-1986 Gorinchem
4 Katja van de Griend 3.85 15-9-1985 Dordrecht
5 Silvia Klinkenberg 3.79 30-9-1984 Dordrecht
6 Orna Laanbroek 3.78 22-9-1990 Dordrecht
7 Keeley Bolte 3.77 5-6-2004 Oud Beijerland
8 Nicoline Brilman 3.70 24-6-2000 Gorinchem
9 Rosina Hodde 3.70 13-6-1992 Alblasserdam
10 Maaike Rijsdijk 3.68 4-9-2004 Dordrecht
kogelstoten (2 kg)
1 Pamela Kiel 7.56 30-9-2000 Dordrecht
2 Inge Barends 7.02 1-10-1983 Den Haag
3 Angelique Charpentier 6.77 28-9-1991 Dordrecht
4 Nicoline Brilman 6.39 24-6-2000 Gorinchem
5 Kyra Pabbruwee 6.38 28-9-1991 Dordrecht
6 Keeley Bolte 6.28 20-6-2004 Amsterdam
7 Katja van de Griend 6.23 15-9-1985 Dordrecht
8 Amber van der Heydt 6.08 10-6-2006 Vlaardingen
9 Rochelle van Gulik 5.84 14-9-2002 Dordrecht
10 Orna Laanbroek 5.70 29-9-1990 Dordrecht
balwerpen (150 gr)
1 Melissa Boekelman 23.30 13-9-1997 Dordrecht
2 Amanda Ouwens 29.76 29-9-2001 Dordrecht
3 Yvonne Giphart 28.80 25-8-1989 Dordrecht
4 Pamela Kiel 27.86 30-9-2000 Dordrecht
5 Manuela Plaisier 26.92 9-9-1995 Den Haag
6 Angelique Charpentiel 26.40 6-4-1991 Dordrecht
7 Rosina Hodde 26.30 ??-??-1992 Dordrecht
8 Inge Barends 26.00 29-4-1983 Dordrecht
Camille van de Brug 26.00 3-10-2009 Dordrecht
10 Nicoline Brilman 25.52 6-5-2000 Zundert

Meisjes pupillen A
40 meter
1 Evy Wessels 6.39 18-6-2016 Dordrecht
2 Camille van de Brug 6.81 20-8-2011 Dordrecht
3 Mirte Kok 6.93 21-8-2010 Dordrecht
4 Mary Grace Konu 7.04 24-5-2014 Dordrecht
5 Sophie van der spoel 7.06 20-8-2011 Dordrecht
6 Miranda van Dijk 7.08 20-8-2011 Dordrecht
7 Hilde den Engelsen 7.18 21-8-2010 Dordrecht
8 Tessa Dielessen 7.19 24-5-2014 Dordrecht
9 Puck Wiltenburg 7.35 21-8-2010 Dordrecht
10 Nena Brunekreef 7.36 24-5-2014 Dordrecht
50 meter
1 Fieke Huisman 7.86 28-05-1995
Recklinghausen (D)
2 Melanie Makkelie 8.21 28-05-1995
Recklinghausen (D)
3 Debby Hooplot 8.31 07-09-1997
Recklinghausen (D)
4 Merel van Ameijden 8.36 07-09-1997
Recklinghausen (D)
5 Romy Baegen 8.44 07-09-1997
Recklinghausen (D)
6 Sietse de Vos 8.51 28-05-1995
Recklinghausen (D)
7 Nieske Wierda 8.52 28-05-1995
Recklinghausen (D)
8 Caroline Wouters 8.57 28-05-1995
Recklinghausen (D)
9 Lenne Buitendijk 8.64 07-09-1997
Recklinghausen (D)
Melanie Landsmeer 8.64 07-09-1997
Recklinghausen (D)
60 meter
1 Inge Barends 8.3 15-6-1985 Rotterdam
2 Cristy Pieter 8.65 18-6-2016 Dordrecht
3 Rosina Hodde 8.74 12-6-1994 Dordrecht
4 Evy Wessels 8.83 15-9-2018 Oud-Beijerland
5 Fieke Huisman 8.6 9-9-1995 Den Haag
Milet Hoornaar 8.6 30-6-2007 Gorinchem
7 Maud Willems 8.95 12-6-2010 Dordrecht
8 Marjolein Kroon 9.01 17-9-2011 Gorinchem
9 E. Heijligers 8.8 9-9-1995 Den Haag
10 Isa Zuijderduijn 9.05 27-8-2005 Dordrecht
80 meter
1 Evy Wessels 11.48 9-6-2018 Oud-Beijerland
100 meter
1 Evy Wessels 14.55 9-6-2018 Oud-Beijerland
2 Merel Dielessen 15.60 20-4-2017 Oud-Beijerland
3 Norah de Bruijn 16.17 3-6-2017 Oud-Beijerland
150 meter
1 Novi Hermus 25.23 19-04-2018 Oud-Beijerland
200 meter
1 Inge Barends 30.00 4-9-1985 Hechtel(B)
2 Winnifred van Helden 36.7 8-5-1982 Dordrecht
3 Lise de Lange 39.56 18-4-2019 Oud-Beijerland
400 meter
1 Novi Hermus 84.93 20-4-2017 Oud-Beijerland
600 meter
1 Kelly Koppelaar 1.56.1 3-7-1999 Enschede
2 Melanie Makkelie 1.59.6 18-8-1995 Dordrecht
3 Thyra van Diemen 2.00.09 21-4-2014 Vught
4 Ingrid de Rover 2.01.5 18-6-1983 Sliedrecht
5 Novi Hermus 2.04.17 4-6-2018 Hengelo
6 Kim Landsmeer 2.04.2 24-6-2000 Dordrecht
7 Patricia van der Logt 2.06.4 5-6-1982 Dordrecht
8 Mette Korteland 2.09.7 18-8-1995 Dordrecht
9 J. van de Steen 2.10.09 20-6-2004 Amsterdam
10 Deborah van de Meer 2.10.1 1-6-1987 Dordrecht
800 meter
1 Melanie Makkelie 2.46.05 28-05-1995
Recklinghausen (D)
2 Mette Korteland 2.52.56 28-05-1995
Recklinghausen (D)
3 Sietse de Vos 2.54.86 28-05-1995
Recklinghausen (D)
4 Caroline Wouters 2.55.88 28-05-1995
Recklinghausen (D)
5 Romy Baegen 2.57.07 06-09-1997
Recklinghausen (D)
6 Novi Hermus 2.59.07 20-08-2017 Vlaardingen
7 Fieke Huisman 3.01.59 28-05-1995
Recklinghausen (D)
8 Nieske Wierda 3.06.74 28-05-1995
Recklinghausen (D)
9 Melanie Landsmeer 3.07.41 06-09-1997
Recklinghausen (D)
10 Merel van Ameijden 3.07.42 06-09-1997
Recklinghausen (D)
1000 meter
1 Lara Buitendijk 3.18.9 16-10-1993 Rotterdam
2 Katja van de Griend 3.23.5 20-9-1986 Gorinchem
3 Kelly Koppelaar 3.30.0 30-5-1999 Delft
4 Petra Witman 3.30.8 21-5-1988 Zevenbergen
5 Melanie Makkelie 3.31.2 23-9-1995 Dordrecht
6 Danine Markesteijn 3.32.24 7-7-2018 Dordrecht
7 Milet Hoornaar 3.32.81 15-9-2007 Dordrecht
8 Rosina Hodde 3.33.4 16-10-1993 Rotterdam
9 Miranda Klous 3.36.0 10-6-1989 Den Haag
10 Thyra van Diemen 3.36.68 7-6-2014 Dordrecht
3000 meter
1 Novi Hermus 12.24.21 19-4-2018 Oud-Beijerland
1000 meter snelw.
1 D. Hooplot 6.59.6 ?? Dordrecht
2 M. Terwiel 7.05.6 ?? Dordrecht
3 P. Janssen 7.05.9 ?? Dordrecht
4 M. Maren 7.09.1 ?? Dordrecht
5 M. Lammers 7.09.2 ?? Dordrecht
6 Lenne Buitendijk 7.09.5 ?? Dordrecht
7 Romy Baegen 7.09.9 ?? Dordrecht
8 C. Koot 7.18.6 ?? Dordrecht
9 L. Gelder 7.22.1 ?? Dordrecht
10 D. van de Linden 7.46.2 ?? Dordrecht
hoogspringen
1 Inge Barends 1.40 4-9-1985 Hechtel(B)
Marit van der Veen 1.40 15-9-2007 Dordrecht
Anniek de Lange 1.40 1-10-2017 Dordrecht
4 Marjolein Kroon 1.37 4-9-2011 Oud-Beijerland
5 Cristy Pieter 1.37 1-7-2017 Dordrecht
6 Rosina Hodde 1.35 18-6-1994 Bergen op Zoom
D. Hooplot 1.35 27-9-1997 Dordrecht
Nikki Vinke 1.35 30-9-2000 Dordrecht
Tessa Dielessen 1.35 3-10-2015 Dordrecht
10 Milet Hoornaar 1.32 30-6-2007 Gorinchem
Mieke van Heeringen 1.32 20-9-2008 Oud-Beijerland
Mirte Kok 1.32 22-5-2010 Oud-Beijerland
Miranda van Dijk 1.32 30-6-2012 Gorinchem
Merel Dielessen 1.32 26-8-2017 Papendrecht
Evy Wessels 1.32 12-5-2018 Oud-Beijerland
polsstokhoogspringen
1 Thyra van Diemen 2.20 5-10-2014 Dordrecht
2 Saskia van der boor 1.60 2-6-2011 Gorinchem
3 Colette van Herp 1.30 3-6-2003 Dordrecht
verspringen (balk)
1 Inge Barends 4.58 15-6-1995 Rotterdam
2 Astrid Barends 4.04 19-9-1987 Dordrecht
3 Nathalie Veira 3.73 27-6-1987 Barendrecht
4 Ingrid de Rover 3.53 12-6-1983 Dordrecht
5 Petra de Rover 3.49 9-5-1981 Zoetermeer
Miranda Oosting 3.49 20-4-1984 Dordrecht
7 Winnifred van Helden 3.45 19-6-1982 Spijkenisse
8 Deborah van de Meer 3.44 5-7-1987 Dordrecht
9 Leonie van Nieuwland 3.32 6-7-1987 Dordrecht
10 Manuela de Haan 3.27 27-9-1980 Dordrecht
verspringen (vlak)
1 Cristy Pieter 4.77 17-6-2017 Gorinchem
2 Fieke Huisman 4.49 28-5-1995 Recklinghausen(D)
3 Angelique charpentier 4.44 3-4-1993 Dordrecht
4 Rosina Hodde 4.39 11-9-1994 Heerhugowaard
5 Keeley Bolte 4.38 19-8-2006 Zundert
6 Debby Fredriks 4.34 27-6-1987 Zierikzee
Lucille van Gelder 4.34 13-4-1996 Dordrecht
Milet Hoornaar 4.34 14-7-2007 Alblasserdam
9 Romy Baegen 4.31 28-3-1998 Dordrecht
Maud Willems 4.31 12-6-2010 Dordrecht
Evy Wessels 4.31 2-6-2018 Gorinchem
kogelstoten (2 kg)
1 Pamela Kiel 11.47 1-9-2002 Delft
2 Angelique Charpentier 10.05 3-4-1993 Dordrecht
3 Inge Barends 9.97 22-9-1985 Amsterdam
4 Mary Grace Konu 9.33 23-4-2016 Tilburg
5 Nicoline Brilman 9.21 6-7-2002 Papendrecht
6 Milet Hoornaar 8.93 8-9-2007 Papendrecht
7 Lisa van der Leden 8.80 5-4-2008 Dordrecht
8 Yvonne Giphart 8.78 14-9-1991 Delft
9 Keeley Bolte 8.75 19-8-2006 Zundert
10 Ingrid de Rover 8.46 8-10-1983 Dordrecht
kogelstoten (3 kg)
1 Inge Barends 7.52 20-7-1985 Deurne(B)
balwerpen (185 gram)
1 Angelique Charpentier 40.00 3-4-1993 Dordrecht
2 Yvonne Giphart 37.32 28-9-1991 Dordrecht
3 N. Peeman 36.68 17-6-1972 Rotterdam
4 Milet Hoornaar 34.03 13-10-2007 Dordrecht
5 Pamela Kiel 33.94 28-9-2002 Dordrecht
6 Marije de Wit 32.86 17-9-1994 Dordrecht
7 Nikki Vinke 32.62 9-9-2000 Dordrecht
8 Keeley Bolte 32.36 26-8-2006 Dordrecht
9 Rosina Hodde 32.21 7-9-1994 Dordrecht
10 Saskia van der Boor 31.21 17-9-2011 Gorinchem
discuswerpen (1kg)
1 Inge Barends 16.30 24-8-1985 Sliedrecht
kogelslingeren (2 kg)
1 Allison van Meggelen 14.71 16-5-2021 Dordrecht